08 Eylül 2016

D-Smart Net Sizi Pek Dinlemiyor, Yanlış Bilgi Veriyorlar!

Başka bir internet sağlayıcısından D-Smart'a geçtim geçerken kendilerine fiber modemimin olmadığını ve bana göndermelerini söyledim buna karşılık kendileri bana Türk Telekom interneti bağlarken getireceğini söylediler tamam dedik. Sonra ne modem geldi ne başka bir şey oldu defalarca aradım her birinde bir şeylerin eksik olduğunu söyledir kendileri ile hallettik bunları sonra en son bana yalına geçeceğimi bunun için onay aşamasında olduğunu bu onaylandığında bana modem gönderileceğini söylediler tabi para karşılığında tamam dedik sonra birkaç gün sonra aradım bu sefer modem gönderme gibi bir şey olmayacağını söylediler neye uğradığımı şaşırdım yani bana neden yalan söylediler bunu anlamış değilim.

Kemal 13 Okunma

Cevaplar

  • Kemal 03 Ekim 2016

    Tam bir rezalet. Evet beni aradılar ama bu sefer daha rezil bir durumla karşılaştım başka bir kurumdan geçtiğimi belirtmiştim eski hattım başka ilde yenisi başka ile olacaktı yeni adresimi verdim kontrol ettiler dediler evin içine kadar fiber var bu arada eski adresimde sadece bakır hat var alt yapısı dahi yok fiberin yeni adresime uydu alıcı getirdiler interneti eski adresime fiber olmayan yere fiber çekmişler bunu neredeyse bir ay sonra kendi araştırmalarımla öğrendim tam bir Rezalet beni rezil ettiler ha ayrıca internet + uydu yayın ücretini çatır çatır ödedim sonra mı ne oldu onu iptal ettiler yeni açtılar 7 iş günü dediler ne ses var ne seda.

  • D-Smart Net Temsilcisi16 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön