20 Ekim 2016

D-Smart Net Sinyal Yok!

İnternet ve TV aboneliği yaptırdım geçen yıl sözleşmeyi getiren kişiler alt yapı olduğunu söyledi ve 25 MB hızında 25 GB kotalı internet aboneliği yaptım. Öğrendim ki alt yapısı bulunmamakta bununla birlikte 8 MB hızınız olacak dediler, inanın ' e de razıydım hiçbir zaman 8 MB kullanamadım hep 1 ya da 2 MB hız ve internet sürekli gidip gidip gelmekte 1 yıldır aynı sıkıntıyı çekiyorum müşteri temsilcisini arıyorum açan yok açan olduğunda da halledeceğiz deyip başlarından savuruyorlar. Aradan 1 hafta geçiyor internetinize gerekli müdahale yapılmıştır 8 MB hızına geri çıkarılmıştır diyor hiç aslı yok hala aynı hala aynı iğreniyorum artık D-Smart'tan.

Kemal 218 Okunma

Cevaplar

  • Kemal02 Kasım 2016

    Sıkıntı hala devam etmektedir. Tahmin ettiğiniz üzere bu saçma sapan firma umursamamakta. Hiç şaşırmıyorum hatta artık gülüyorum komiğime gidiyor D-Smart'ın bu hali yazık ya vallahi yazık.

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi20 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön