08 Mayıs 2015

D-Smart Net Sebep Oldu...

Yazın şu D-Smart'ı alayım yıllardır D*** kullanıyorum bir hayrını görmedim yayın kalitesi de iyi arkadaşlar övüyor. Neyse bayiye gittim İnternet dahil uygun fiyat olur bu iş dedim aldım. Bayi de fark ettim ki yalın internetli çok cazip böyle olsun dedim. Bayii şu formları doldurun yalın internete geçiş işlemlerinizi biz yaparız dedi.

Yapmaz olaydı 8 aydır Telekom'dan fatura geliyor telefona. Nedir bu iş dedim fark edince (4 ay sonra) bayiye gittim bayii oluyor bazen atlayabiliyorlar dedi eyvallah dedim tekrar aynı işlemler için formu evrakları aldı hala fatura geliyor Türk Telekom'dan. Beni yalın internete taşıyamayan D-Smart mı Telekom mu suçlu siz karar verin.

Hüseyin 106 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 07/07/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Gerekli incelemeler yapılmış olup Yalın adsl dönüşüm talebiniz 30.06.2015 tarihinde iptali gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Hüseyin30 Haziran 2015

    Aylardır olduğu gibi son girişimimde de sorunum hallolmadı Digiturk ten bıkıp size geçmiştim sizde aynısınız gördüğüm kadarıyla sizi kınıyor ve ayıplıyorum.

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön