D-Smart Net Şaka Gibi!

Serdar C. |

Yaklaşık 1 ay önce internet bağlantımda sürekli kopma yaşadığımı tarafınıza ilettim sorun o günlerde hızlı bir şekilde çözüldü fakat son zamanlarda yine aynı sorunu yaşamaya başladım. Müşteri hizmetlerini aradığımda isminin e*** olduğunu söyleyen bir bayanla görüştüm kendisi soy ismini vermedi. Sorunu anlattığımda ise verdiği cevap sorunun bina bağlantısında olduğunu söyledi elektrikçi çağırıp kabloları değiştirmem gerekiyormuş kendisine aynı apartmandaki diğer internet kullanan kişilerde bir sorun olmadığını söyledim sadece bende mi sorun var dedim evet dedi yani bana inanması güç geldi eğer ki bağlantıda bir sorun var ise hiç bağlanamamam lazım bunun üzerine taahhüdü iptal edersem ödemem gereken ücreti sordum bana söylediği miktar taahhüt bitiş süreme kadar olan fatura miktarlarından fazla. Vatandaş olarak sözde sizden hizmet alıyoruz etik değil bu yaptığınız...

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar C.
  19 Ağustos
  13:05

  Sayın D-Smart sonunda problemin modemde olduğuna karar verildi ve modemimi değiştirmem söylendi telefonda görüştüğüm bayan herhangi bir ücret ödemeden değişiklik yapacağımı söyledi fakat bayiye gittiğimde 10 TL cihaz değişim ücreti ödedim ödememe dair fatura istedim veremeyeceklerini söylediler bugün herhangi bir marka elektronik cihaz alındığında en az 2 yıl garantisi oluyor ve gerektiğinde ücretsiz değişim yapılıyor 10 TL cüzi bi ücret olabilir konuda zaten para değil şunu belirtmek isterim müşteri size sadece bugün değil yarında lazım olacak

 • 19 Ağustos
  10:28

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18/08/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Serdar C.
  12 Ağustos
  14:58

  Hangi çağda yaşıyoruz bu kadar olmaz 1 haftadır hiçbir çözüm yok internet yine aynı kullanamıyorum ama parasını ödüyorum iptal ettirmek istediğimde aşırı tazminat çıkartıyosunuz bu mudur sözde hizmet sağlayıp vatandaşı aptal yerine koymak. Somut bir bilgi istiyorum sizden sonra zaten ben haklıysam eğer sonuna kadar hakkımı arayacağım.

 • 05 Ağustos
  11:12

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart