D-Smart Net Sağlanılamayan İnternet Hizmetine Ücret!

Muharrem Y. |

Taşınma nedeniyle nakil yaptığım D-Smart Net hattından yaklaşık 2 aydır İnternet bağlantısı düzenli bir şekilde kuramıyorum ve temiz bir bağlantı yapamıyorum hız çok düşük 1 mb altında (265 kb) ve sürekli olarak kopma - donma sorunları yaşıyorum.

Defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüm teknik servis geldi modemi değiştim her şeyi yaptım fakat sorun bir türlü çözülmedi. D-Smart Net bu konuda gerekli hassasiyeti göstermedi iptal etmek isteyince cayma bedeli olarak çok yüksek tutarda ücret talep ettiler.

Hem hizmet veremiyorlar sorunu da kabul ediyorlar ama hemde ücret istiyorlar 2 aydır uğraşmama rağmen müşteri olarak aşırı derecede rahatsız oldum. Konunun ivedi olarak çözümünü talep ediyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Temmuz
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 26/07/2013 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 29 Temmuz
  15:26

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.