02 Mart 2015

D-Smart Net Sağlamadığı Hizmetin İptalinden Para İstiyor.

Sürekli bağlantı alamıyorum. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım, hep aynı şeyler en son sağ olsun ilgili bir arkadaş çıktıda bina tesisatınızı kontrol ettirin bir problem yoksa arayın arıza kaydı oluşturalım dedi. Bunun üstüne tesisatımı kontrol ettirdim hatta modemimi de değiştirdim ama sonuç yine aynı yine aynı.

Tekrar aradım arıza kaydı oluşturuldu (11.02.2015). Bir mesaj gelecek dendi 48 saat modemimi kapatmamamı belirten bir mesaj sonrasında ne arayan odu ne gelen ne giden. Bugün tekrar aradım tekrar yollandı yaşadığım problemleri belirttim ve iptali durumunda para ödeyip ödemeyeceğimi sordum ödemem gerekmiş sizden kaynaklı bir sorunda öder miyim dedim cevap "Bu bilgiyi veremem".

Safiye 119 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Mart 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön