D-Smart Net Sadece İnternet Bağlayacaksınız!

Deniz B. |

10 gün önce D-Smart yalın Internet+ D-Smart spor paketi aldım. Üniversite öğrencisiyim sınavlarıma çalışacağım 10 gündür bir İnternet'i bağlayamadılar. İlk kurulumda gelip hat kablosunu pencerenin önüne bırakmışlar ucu açık bir şekilde, elektrikçi çağırıp onu yaptırdık modeme taktik İnternet olmadı.

Türk Telekom dan geldiler hattı düzelttiler sorun modemde dediler modemi değiştirdik yine İnternet olmadı ve sürekli oradan oraya aktarıyorlar. Daha kurulum yapamayan bir firmadan İnternet mi alınır.

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  15:33

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 05/01/2015 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 01 Ocak
  14:52

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren
  0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart