03 Şubat 2014

D-Smart Net Port Problemi!

Uzun ve yorucu bir D-Smart Net üyeliğinde yaşadığım sıkıntıların kaynağını öğrenmiş bulundum. İnternet nakil işlemimi yerine getirmeyen D-Smart Net sorumluluğun Türk Telekom dan kaynaklandığını belirtmiştir. Ancak Türk Telekom Çorum il müdürlüğüne gittiğimde D-Smart Net in ithamı olan portların kapalı olduğu yönündeki bilgiyi kendilerine ilettiğimde Türk Telekom yetkilisi bana port problemleri olmadığını, D-Smart Net in kendilerinden müşterileri için kiraladığı portların dolu olduğundan tarafıma internet aktaramadıklarını belirtti. Kesin sonuç ise şu; D-Smart Net müşterileri için kiraladığı portların dolu olmasından kaynaklanan hizmet yerine getirememe kabahatini Türk Telekom şirketine yıktı.

Sertaç 49 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 07/02/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön