31 Ağustos 2016

D-Smart Net Para Öde Ama İnternet Yok.

Bu sınırsız internet paketini alıyoruz ama adil kota başlığı altında maalesef sınırsız falan olmadığını anlıyoruz. İnternet hızım 1 mbps'nin altında 300 KBS gibi trajikomik bir rakam da. Bu ne demek oluyor internet yok demek oluyor. 3mbps kadar en fazla sınırlanır diyorsunuz da. 1mbit'i bile göremedik daha. Ay sonu fatura çatır çatır gelir. Sözleşmeme daha 6 ay kala telefonlar başlar çalmaya yenileyelim taahhütlü kampanyalara dahil etmek için ararsınız. 8mbit diye internet aldık 6'yı gördüğüm zaman şaşırıyorum bazen. Kanallar çıkmaz, belgesel kanalların yarısı açılmıyor ama para fatura gelmesinde hiçbir eksiklik yok günü gününe tabi. Taahhüt dolsun bırak kullanmayı D-Smart ismini duymak istemiyorum, nereden bulaştım. Hepsi bir sorun kaç defa arıza kaydı açıldı, sonuç aynı. Bir şeyler düzeliyor 10 gün sonra gene aynı.

Semiha 205 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, ADSL 8Mb e kadar - limitsiz (AKN 50GB) tarifeden yararlanmaktasınız. Gerekli kontroller sağlandığında 140,894 GB üzeri kota kullanımı yapıldığı tespit edilmiştir. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince bulunulan ayda yararlanmış olduğunuz tarife için 50 GB AKN’ nin aşılması durumunda kullanım hızınız en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak olup dönem sonunda normal hızına dönecektir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön