20 Mayıs 2014

D-Smart Net Paket Kaybı Sorunu!

Yaklaşık 1, 5 aydır paket kaybı sorunu yaşıyordum ve İnternet' imi 15 günlüğüne dondurup tekrar açtırdım. Fakat halen aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum. 2-3 kere müşteri hizmetlerinizi aramış olmama rağmen sorunumu çözmemekle kalmayıp teknik destek departmanında kilerin ping veya paket kaybı sorunlarına bakmadığımızı belirtmesi iyice sinirleri tavan yaptı.

Kaliteli bir İnternet hizmetinden yararlanmak herkesin hakkı ve verdiğimiz meblağlarda o hakkı almamıza yeterince müsaade ediyor. En kısa zamanda bu sorunun çözülmesini istiyorum. Aşağıda gördüğünüz resimlerin biri kendi telefon İnternet'imle yaptığım test diğeri ise bağlı olduğum D-Smart Net ile yapmış olduğum testtir. Lütfen gerekeni yapın!

Sabit 272 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 21.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön