D-Smart Net Paket İndirimi Yapılmadı

Tarık T. |

D-Smart'a ilk çıktığın aydan beri sahibim. Bundan 10 kadar önce D-Smart nete geçtim. Birkaç ay önce bir telefon aldım. Sinema paketlerini artı 10 TL ye tanımlayabileceklerini ileride istemezsem de yine eski paketime geri dönebileceğimi söylediler. Bende birkaç ay dener sonra beğenmezsem vazgeçerim diye kabul ettim. Çok memnun kalmayınca kapatmak istediğime ilişkin bildirimde bulundum. Ocak 2014 ayı içinde bunun olamayacağını ancak şubat döneminde eski taahhüdümle devam edeceğim bildirildi.

Şu an hala daha sinema paketleri açık ve müşteri hizmetlerine dakikalardır ulaşamıyorum. Eski taahhüdümün geçerli olması için gerekli olan işlemlerim ivedi yapılmasını istemekteyim.

Etiketler :

Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Şubat
  11:56

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 03/02/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 03 Şubat
  11:16

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.