07 Mart 2016

D-Smart Net Oyalayıp Duruyorlar!

2 gün önce D-Smart bağlatmak gibi bir hata yaptık, mega paket binada S*** fiber kutusu hattı bulunmasına rağmen yok dediler. D-Smart bağlamaya gelen arkadaşlar bile binada olduğunu gördü 2 gündür adres yanlış diye bizi oyalayıp duruyorlar bunlar ilk başta böyle sorun çıkartıyor sonrası meçhul. D-Smart montajı için gelinirken doğru olan adres nasıl internet bağlamaya gelince yanlış olur nasıl bir firmasının telefon açan bayana 5 kez aynı adresi söylememize rağmen nasıl hala yanlış derseniz nasıl insanlar çalışıyor orada ya da sizin için ne kadar önemli müşteri memnuniyeti insanları kandırmaktan başka hiçbir şey yapmıyorsunuz. D-Smart ve S*** kötü bir hizmet.

Fatih 65 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08/03/2016 tarihinde D-Smart İnternet hizmetinizin aktivasyonu tamamlanmıştır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi07 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön