D-Smart Net Olayı Abarttı!

Fatih A. |

D-Smart üyesiyim. Aynı zamanda ADSL'imi de taşımak için 29 gün önce başvuru yaptım. Ne yazık ki D-Smart'ın yazılımsal bir hatası sebebi ile Karamürsel de bulunan bayim modemimi bana teslim edemiyor. Bu arada bayim beni her gün arayıp durum hakkında bilgilendirme yapıyor. İyi niyetleri için kendilerine minnettarım. Keşke aynı ilgiyi D-Smart Net'de gösterebilmiş ve beni bilgilendirmiş olsaydı. Bereket kullanmış olduğum diğer ADSL'imi güvenip kapatmamışım. Yoksa internetsiz kalacaktım bu süre içinde. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama ve sorun çözüldü demelerine rağmen problem baki. 2014'te yaptığım başvurunun 2015 yılı içinde çözüme kavuşturulmasına inancımı canlı tutmaktayım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Modem Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  14:05

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 02/01/2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 29 Aralık
  17:27

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren
  0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart