D-Smart Net Nette Sorun!

Ali A. |

4 Aylık bir D-Smat üyesiyim. Aldığım ilk ayda internetim nedensiz bir şekilde gitti. D-Smart ı aradıyıp bildirdim. Telekoma yönlendirdiler, eve gelip bakılmış. Beni arayıp ankastre kutusunda sorun olduğu bildirildi. Biz ilgilenmiyoruz , siz bir elektrikçi çağırıp gösterin dediler. Biz elektrikçi bulduk, ankastre kutusu, evdeki bütün kablolar, internet erişimine dair ne var ise kontrol edildi.Sorun çıkmadı.
D- Smart ı arayıp bildirdim. Sizin santral sorununuz yok adres yanlış, eksik görünüyor. Adresi nakil alacağız dediler. 4 yıldır aynı evdeyim. 2 yıl boyunca ADSL hizmeti aldım. Ve D- Smart nette bağlı olarak evimde internet kullandım.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali A.
  17 Eylül
  15:24

  0 falan değil (-) mevcut ise eğer eksilerde her şey. Hizmette,yapılan muamelede, süreç de,uygulamada her şey özensiz.

 • Ali A.
  17 Eylül
  15:22

  Sayın İlgili,
  Numarada güncelleme yapıldı. Konu ile ilgili sizden tekrar telefon bekliyorum.

  teşekkürler.

 • 17 Eylül
  10:28

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 17/09/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.
  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.