31 Ekim 2016

D-Smart Net Net Hızım 8 Diye Aldım 1,5 Çıktı!

Abone olduğumdan beri internet bağlantımdaki sıkıntı giderilmedi. Onlarca kez aradım. Yaptığım bütün görüşmelerde de hep aynı sözler. İlk önce sıkıntımın Telekom hattından kaynaklandığı ve Telekom'un bağlantı hızının bizim olan hatta düşük vermesinden kaynaklandığını söylediler. Merkezi yerde oturduğumu çevremde devlet kurumlarının olduğunu yan apartmanlarda ve kendi binamda internet kullananların farklı firmalardan olduğu halde hiçbir sıkıntı yaşamadığımı belirttikten sonrada şimdi de bana farklı bahanelerle internet hızımı düzeltemeyeceklerini söylediler. Sonra hep aynı taktik akşam arıyorum ilgilenecek deyip şikayetimi alıyorlar, problem çözülmeden sözde benim ağzımdan kapatıyorlar. Ben artık bıktım uğraşmaktan verdiğim para çöp oldu gitti. 1,5 Mbit'e internet hızımla hiçbir şey yapamıyorum. Allah'a havale ediyorum artık D-Smart'ı. Yazıklar olsun!

Burak 307 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.03.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön