17 Ekim 2016

D-Smart Net Nakit İşlemi Sorunu Yaşıyorum ve İlgisizlik Var.

En az 4-5 yıllık 23**** üye numaralı D-Smart kullanıcısıyım. Evi taşımam sebebi ile aldığım internet hizmetini nakil yapmam gerekiyor ama binada hat olmadığı için yapılmadığı söyleniyor. Binamızda ankastre kutusu mevcut. Genel hat çekilmesi gerekiyor.
Defalarca müşteri hizmetlerini arasam da sadece Türk Telekom tarafından yapıldığı söyleniyor.Türk Telekom'a başvuruyorum bu sefer de orası; bizim üyemiz olmadığınız için yardımcı olamıyoruz sizin pek bir ehemniyetiniz yok bu başvuru konusunda, hizmet aldığınız servis sağlayıcı bize söyleyecek biz gelip gerekli olan işlemleri yapacağız diyor.
D-Smart'ı arıyorum tekrar bu seferde hayır bizimle alakası yok siz oraya baş vurun diyorlar. Yine Türk Telekom'u arıyorum orası da siz başvuramazsınız D-Smart bize bilgi vermesi gerekiyor diyor. Arada kaldım.Çocuk oyuncağımı bu? D-Smart'ın çok üyesi var ve kaybetmeye yönelik bir politika mı işliyor?

Bayram 79 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Bayram 24 Ekim 2016

    "En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. " Ne kadar kısa süre içerisinde? Ne kadar daha beklememiz gerekiyor. Israrla bekliyorum efendim.

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön