26 Nisan 2013

D-Smart Net Nakil Yapılmadı!

D-Smart Net internet hizmetimi, Konya dan Nevşehir' e taşınmam nedeniyle nakil başvurusu yaptım. Bugün tam 9 iş günü geçti, aradaki hafta sonu ve 23 nisan' ı saymıyorum bile ama halen daha müşteri hizmetleri yetkilisi bana nakilde sorun olduğunu ilgili birime yönlendirme yapacağını söylüyor.

Fatura bedeli hesaplanırken iş günü kavramı yok ama. Neden hizmetim kesintiye uğruyor. İnternet imi üst pakete geçirmek istesem kabul olmuyor. aboneliğimi iptal ettirmek istesem kabul olmuyor. vatandaştan yana hiçbir istek kabul olmuyor. Ama D-Smart Net yetersizliğinden dolayı 10 gündür parasını ödemekte olduğum hizmetimi bir türlü kullanımıma sunamıyor.

Celalettin 36 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi23 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 16/05/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Celalettin 02 Mayıs 2013

  allah rızası için birisi yetkili firmadan bir cevap versin. bugün itibari ile yine müşteri temsilcisi ile görüştüm. yine türk telekoma yönlendirme yaptım. 48 saat içinde aktivasyon yapılacak cevabını aldım. 8 defa yönlendirilme yapıldı. yokmu buna bir çözüm

 • Celalettin 01 Mayıs 2013

  dün akşam itibariyle halen daha dsmartnet yetkilileri nakil için gerekli bağlantının türk Telekom ekipoleri tarafından yapılacağını, ancak sistemdeki asresin hatalı olduğunu bu nedenle yeniden türk telekoma yönlendirme yaptıklarını söyledi. ha bu arada ödenmemiş faturam olduğunuda hatırlattı. dsmartnet internet hizmetine ait fgaturayı peşin kesiyor değilmi, ödemiyorum. vermediğiniz hizmete para istemeyin, hizmetin devamlılığını sağlayamıyorsanız kapatın aboneliğimi.

 • D-Smart Net Temsilcisi27 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 27/04/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön