D-Smart Net Nakil Yapamadı!

Halil S. |

Yaklaşık 1 ay önce internetimi taşıtmak için başvurdum, Türk karşılamak gelip bağlantılarımda sorun olmadığını söylediler, ardından taşıma hizmetinin tamamlandığı mesajı geldi. Ancak DSL ışığı bile yanmıyordu. Yaklaşık 20 kere durumu müşteri hizmetlerine aktardım, çözüm istedim kibarca ama değil çözüm, bir geri dönüş bile olmadı, her seferinde aynı laflar söylendi. Fatura bir gün gecikse kıyameti koparıyorlar. Artık bu saatten sonra D-Smart Net'i her platformda kötüleyeceğim ve hakkımı hukuki alanda arayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Aralık
  10:02

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 11/12/2014 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 10 Aralık
  14:40

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart