26 Mart 2016

D-Smart Net Nakil ve Haksız Ücretlendirme.

2 Kasım 2015 ayından bu güne beklediğim nakil sürecim dün itibariyle yani 24.03.2016 tarihinde t************ ekipleri tarafından sonuçlanmıştır. Fakat internetimi faturalarımdan dolayı kullanamıyorum. İlk nakil sürecini başlatmadan önce 2 adet ödenmemiş faturam vardı Ağustos ve Eylül aylarına ait. D-Smart Net müşteri hizmetlerinin bana söyledikleri bilgiye göre bu 2 adet faturayı ödedikten sonra nakil talebinizi alırız demelerinin ardından Ağustos ve Eylül ayının faturalarını ödedim! Fakat şu an bu ödemiş olduğum faturalar hala tarafıma yansıtılıyor ve ödememi bekliyorlar. Bu da yetmiyormuş gibi Nakil sürecindeyken bana kullanmadığım interneti faturalandırıyorlar. Şuan toplamda 4 adet fatura birikmişim gözüküyor Ağustos ve Eylül ayları dahil. Bu sebep den dolayı nakil olmuş internetimi kullanamıyorum.

Okan 92 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 27/03/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön