04 Eylül 2013

D-Smart Net Nakil Talebimi Umursamıyor Bile!

Özeti şu öncelikle bir talep için her gün telefonda 45 dakika bekletildiğimi bunun hizmet olmadığını bildirerek başlıyorum. 27 Ağustosta Yalova'dan Adana'ya telefonumu naklettirip yeni numara alınca internet aboneliğim için bunu D-Smart Net'e şu ücretli telefona yüzlerce dakika ve zaman ayırarak bildirdim hattım 28'inde aktifleşince yine defalarca arayıp nedenini her konuşmacıya ayrı ayrı anlattım önce hepsi portunuz aktif değil dedi ancak 28 Ağustostan beri portum aktif.

Bildirdim ama nafile 48 saatte, 3 gün içinde, pazartesi dendi ama bugün 9. gün ve hala bağlantım sağlanmadı. En son dün bir yetkili telefonda sonuçlanacağını bilgi için bana dönüleceğini söyledi söz verdi ama hala yok.

Murat 45 Okunma

Cevaplar

  • Murat04 Eylül 2013

    Destek hattınız doğru bilgi vermediği gibi 30 40 dakika en iyi ihtimalle 15 dakika hatta bekletiyor ama günler geçiyor sözler veriliyor sorunlar yerinde sayıyor. beni demin resmen çaldırdınız. sanki çağrı yapar gibi haliniz var ben telefonu açar açmaz kapatıyorsunuz öyleyse neden ardınız beni?

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön