17 Eylül 2015

D-Smart Net Nakil Takipsizliği!

4 yıldır D-Smart Net abonesiyim. Faturalarım otomatik banka talimatıyla ödenmektedir. 21 Nisan itibarıyla taşındım ve netimin transferini talep ettim, transferim gerçekleşmedi. Neredeyse her hafta aradım ama sonuç alamadım. Geçen ay hesabımın kapanmasını talep ettim. Fakat 15 Eylül'de 106 TL'lik faturam geldi. 21 Nisan'dan beri tek MB kullanım durumum olmamasına rağmen fatura geldi. Kapattığını düşündüğüm hattın borcu sebebiyle aradım fakat hattımın kapanmadığını öğrendim.

Aylardır tüm müşteri hizmetleriyle görüşmelerim saatlerce sürdü. Sonuç almayı bırakın borçlu çıktım. Adres değişikliğimi netten yaptım. Müşteri hizmetleri o yetmez aramalısın dediler. İşlemler için her yolu deniyorum. Duman mı gerekli?

Selda 75 Okunma

Cevaplar

 • Selda 04 Temmuz 2016

  Sorunum hala çözülmediği için hattımı kapatıp Dsmarttan kurtuldum.

 • D-Smart Net Temsilcisi30 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 30/09/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Selda 17 Eylül 2015

  Müşteri hizmetlerinden bu klasik cevabı çok fazla aldım. Hatta çağrı merkezi defalarca benim konum değil ilgili birime yönlendiriyorum diyip 20 dakikadan sonra benim telefonu kapatmam oldu. Nasıl bir müşteri memnuniyeti?

 • D-Smart Net Temsilcisi17 Eylül 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön