D-Smart Net Nakil Süresi Çok Uzadı!

Çağlayan İbrahim K. |

Giresun Görele ilçesinden Edirne merkeze taşınmam sonucu kullandığım yalın İnternet'in nakli talebinde bulundum. Nakil talebim 20. 09. 2013 olup sözleşme gereği yalın İnternet nakillerinde süre 7 iş günü olmasına rağmen ve yine var ise alt yapı sağlayıcı ile ilgili problemleri abone adına çözmeyi ve alt yapı sağlayıcı ile görüşmeyi taahhüt etmesinde rağmen D-Smart Net firması bugün 11. 10. 2013 te nakli sağlayabilmiştir. Bu süreçte tam 22 kez çağrı merkezini aradım ve 3 saati aşan görüşmede bulundum. Sözleşme örneğimi istedim. Hiç bir sorunum çözülmedi. Kayıt oluşturup durdular. Çağrı merkezi ne iş yarar? Standardı yokmudur? Nakildeki sözleşme ihlalinin cezasını firmaya nasıl ödetebiliriz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağlayan İbrahim K.
  14 Ekim
  22:16

  Buradaki değerlendime kategorilerinden herbirinde 0 yukarısını verecek puanı maalesef bulamadım

 • 14 Ekim
  12:42

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 14/10/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.
  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 14 Ekim
  10:53

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.