D-Smart Net Nakil Sonrası İnternet Erişim Sorunu.

Çağatay B. |

17.01.2015 tarihinde Ankara'dan Bursa'ya nakil aldırdığım D-Smart net internet hattımı hala kullanamamaktayım. D-Smart 20 gündür sorunumu çözemedi! İlgili birimlere iletildi denilerek geçiştiriliyorum.

Sözleşme fesih bedelini almak için ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar.4 aylık sözleşme sürem var ve ben 20 gündür internete erişim sağlayamıyorum ve D-Smart net çalışanları da sorunumu çözemiyorlar.

Bahane olarak bölgemde çalışma olduğu yönünde ancak komşularım ve mahalleliye sorduğum zaman kimse sorun yaşamıyor. D-Smart ısrarla problemimi çözemiyor. Sözleşme bitiş süremde dakika durmadan iptal edeceğim. TTNET gibi D-Smart'ı da karalama kampanyalarına başlayacağım!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağatay B.
  09 Şubat
  09:56

  Hala oyalama mesajları 25 gündür bir internet veremiyorsa bu şirket sözleşmemin feshini talep ediyorum. Sözleşmemin olmasından dolayı hala sorunum giderilememiştir. Sayısını hatırlayamayacağım kadar müşteri hizmetlerini aradım ancak sorunum hala devam etmektedir. Sorunum santral kaynaklı bunu kendilerine de ilettim ancak çözmemekte ısrar ediyor şirket! Bu da yetmiyor gibi dün de devletin kanalında maç izleyemedim şifreye girdi bununla ilgili de yazı yazdım onda da sonuç yok. Ücretsiz kanalda, ücretli TV hizmeti sağlayan firma yüzünden maç izleyemiyoruz! D-Smart kendine gel!

 • 09 Şubat
  09:46

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren
  0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart