D-Smart Net Nakil İşlemini Yapmıyor.

Çağla C. |

19 Ekimde vermiş olduğum D-Smart Net nakil talebim halen çözülmedi, 7 iş günü içerisinden Türk Telekom'dan geleceklerini söylediler, ne gelen var ne giden. Arayıp sorunun çözülmediğini söylediğimde Telekom tarafından adres teyit edilmediği söyleniyor. Üzerine 3 kez daha aradık hala internetimiz bağlanmadı ve faturamız işleniyor, para almaya gelince alınıyor hizmet vermeye gelince kimseye ulaşılmıyor. Sorun bu şekilde devam ettiği takdirde yasal olarak tüm haklarımı kullanacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Kasım
  15:06

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 21/11/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Çağla C.
  07 Kasım
  17:07

  HAli hazırda sorunum çözülmedi, Dsmart bir müşterisini kaybetti

 • 06 Kasım
  16:52

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.