D-Smart Net Nakil İşlemini 4 Aydır Yapamadı!

Pınar Ç. |

4 aydır bir internet hizmetini sağlayamayan nakil yapamayan firmaya benden kocaman bir sıfır. Bugün itibariyle oluyordu bu da verdiğim son şanstı yitirdiler. Pazartesi günü itibariyle mahkemeye vereceğim. Mahkemelerle uğraşmama gerek yok, çünkü hukuk fakültesinde çalışıyorum. İnsanlar uğraşmıyor mahkemeyle ama ben artık uğraşırım.

D-Smart Net, ödediğim faturaları da, hatta onlara yaptığım arama kayıtlarının bile iadesini istiyorum. Hizmet veremeyen böyle kötü bir şirket. Herkesten dinliyorum şikayetleri son zamanlarda. Müşteri memnuniyetini düşünse zaten buraya 5 kez falan yazdım bunla ilgili devreye girerdi.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  14:58

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 18/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 18 Kasım
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.