21 Haziran 2013

D-Smart Net Nakil İşlemini, 1 Hafta Geçmesine Rağmen Yapmıyor!

1841633336 Abone Numaralı D-Smart kullanıcısıyım. 13.06.2013 Tarihinde D-Smart aboneliğim için nakil talebim oldu üstünden 1 hafta geçmesine rağmen henüz hiç bir işlem yapılmadı. Müşteri hizmetleri nakil ile ilgili problemin Türk Telekomdan kaynaklandığını söylüyor daha doğrusu bizi oyalıyor.

Ben ödemeyi telekoma yapmıyorum. Her ay ödemeleri düzgün alıyorlar, bu hizmeti sağlamak zorundasınız. Bir kaç gün daha oyalanırsanız internetimi iptal etmek zorunda kalacağım. 3km uzaktan su söylüyorum 15 dakikada geliyor. Kusura bakmayın o sucular sizlerden daha yoğun çalışıyor. Lütfen acilen internetimi aktif hale getiriniz.

Volkan 73 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 25 Haziran 2013

    21.06.2013 tarihinde ''D-Smart internet Nakil işlemini yapmıyor'' başlığı altında bir şikayette bulunmuştum. Yazılı şikayetimi belirttikten 1 gün sonra bir yetkili arkadaş internet için kontrol amaçlı evime geldi. ADSL 'deki port'u kontrol etti, bir şeyler yaptı sinyal geliyor dedi iyi güzel, peki ne zaman kullanırım dedim. Akşama kadar hallolur dedi. 4 gün daha geçti halen tık yok. D-Smart 'ı tekrar aradım. Oyalama taktiği devam ediyor. Bakın ilk başvurumdan 12 Gün geçti halen kullanamıyorum bir çözüm bulun Lütfen artık internetimi bağlayın aktif hale getirin!

  • Volkan 25 Haziran 2013

    21.06.2013 tarihinde ''D-Smart internet Nakil işlemini yapmıyor'' başlığı altında bir şikayette bulunmuştum. Yazılı şikayetimi belirttikten 1 gün sonra bir yetkili arkadaş internet için kontrol amaçlı evime geldi. ADSL 'deki port'u kontrol etti, bir şeyler yaptı sinyal geliyor dedi iyi güzel, peki ne zaman kullanırım dedim. Akşama kadar hallolur dedi. 4 gün daha geçti halen tık yok. D-Smart 'ı tekrar aradım. Kem-küm oyalama taktiği devam ediyor. Bakın ilk başvurumdan 12 Gün geçti halen kullanamıyorum bir çözüm bulun artık, paraları tıkır tıkır almasını biliyorsunuz. Lütfen artık internetimi bağlayın aktif hale getirin! bıktırdınız beni yeter artık!

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön