D-Smart Net Nakil İşleminde Zorluk Çıkardı!

Muharrem O. |

2 haftadır nakil işlemi için oyalanmaktayım, her aradığımda işlem devam etmektedir diye oyalanıyorum, parayı alırken hiç affetmiyorlar ancak iş hizmete gelince insanlar neden mağdur ediliyor, yeter artık, yanıltmaktan vazgeçin ya. Bana bu ay fatura göndermeyin D-Smart Net.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muharrem O.
  07 Ocak
  15:13

  İyi günler internetim açıldı ancak 8 MB ' e kadar olan bağlantı hızım şu anda 1,7 MB civarındadır.Bu hızın en yakın zamanda arttırılması için ne yapılabilir acaba ?

 • 06 Ocak
  16:03

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 06/01/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 06 Ocak
  12:42

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.