28 Ağustos 2015

D-Smart Net Nakil İşlemim Tamamlandı Denmesine Rağmen Günlerdir İnternet Erişimimin Olmaması!

Nakil işlemim tamamlandı denmesine rağmen günlerdir internet erişimimin olmaması. 2 hafta önce nakil talebimi iletmiş olmama ve 7 iş günü içerisinde yasal süre içerisinde işlemimin tamamlanma zorunluluğu olduğu halde, mağduriyetimin giderilmedi. Buna ek olarak D-Smart'ı aramayı hem ev telefonundan hem cep telefonumdan denedim, ama daha çalmadan hat düşüyor. Karşınızda hiçbir muhatap bulamadığınız böyle bir durumda siz ne yapardınız?

Ayrıca çaresizce, belki onlar yardımcı olur düşüncesi ile Türk Telekom'u arayarak ADSL port ile ilgili şikayet kaydı açtırdım. Talep No.: 1-42044343729

Mağduriyetimin yarın mesai bitimine kadar giderilmemesi durumunda, sözleşmemi fesh edeceğim.

Edip 486 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01/09/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Edip30 Ağustos 2015

    Cuma günü beni aradınız ve port asılı kalmış düzelttik dediniz, ben hala internete bağlı değilim, modemim hala ip alamıyor. Numaranız hala ulaşılamıyor. Hala mağduriyetimi dile getirebileceğim kimse yok ve mağduriyetim hala hiç azalmadan devam ediyor... Sağolun gerçekten çok yardımcı oluyorsunuz!

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön