12 Şubat 2016

D-Smart Net Nakil İşlemi Yapmıyor.

D-Smart nakil talebi alamıyor. Sürekli bir sistemsel hatadan bahsediliyor. Bu sebepten nakil talebi alınamadığı belirtiliyor. Ve sürekli olarak benim arayarak bilgi almamı belirtiyorlar. 1 haftadır D-Smart Net'i sabah akşam aradığım kadar farklı bir firmayı arasaydım adamlar bıktıkları için halletmiş olurlardı sanırım. Ya da en azından tatmin edici bir cevapla karşılaşırdım. İşin kötü tarafı 1 yıl daha taahhüdüm olduğu için aboneliği sonlandırmak istediğimde 570 TL para isteniyor. Sistem D-Smart'ın. Mağdur yine müşteri. Teşekkürler hizmet anlayışınız için.

M.serdar 125 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16/02/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi12 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön