20 Ekim 2016

D-Smart Net Nakil İşlemi Yapılmıyor...

D-Smart 1 Ekim'de talep ettiğim nakil işlemini 3 haftadır gerçekleştirmedi. Sürekli olarak kayıt açıyoruz denilmekte. Müşteri memnuniyeti sıfır. Kimsenin ilgilendiği yok

Denizcan 182 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Denizcan 01 Kasım 2016

  An itibari ile D-Smart Net aboneliğimi sona erdirmiş bulunmaktayım. Ümidim olmasa da hizmet aldığınız firma ile daha sağlıklı ticari ilişki kurarsanız belki müşteri kazanabilirsiniz. Nakil işlemleri için tüm Türkiye'de internet altyapısını elinde bulunduran firmaya mail atmaktan daha çok şeyler yapabilmelisiniz. Mesela arayıp neden nakil yapmadınız diye sormak gibi. Ama maalesef şirket politikamız olarak altyapısını kullandığımız firmayı aramıyoruz diye pişkince verdiğiniz yanıtlardan sonra interneti iptal ettirdim. Rahata erdim.

 • Denizcan 24 Ekim 2016

  Herhangi bir şekilde sorun çözümüne dair bir adım atılmamaktadır. 1 aydan beri nakil işlemi ile ilgileniyoruz mesajları değil sorunun çözümünü talep ediyorum. Müşteri hizmetlerinizin ilgi alakası sıfır. Kimsenin sorunu çözdüğü yok. İlgili birime aktarılmak istediğimi söylüyorum kimse beni o birimle görüştürmüyor. Şahsen nakil işlemi ile ilgilenen bir biriminiz olduğunu düşünmüyorum. Ne yazık ki internet sektöründe tüm firmalar sizin gibi müşteri memnuniyetsizliğini ilke edindiği için firma değiştirsekte aynı problemleri yaşayıp duruyoruz.

 • D-Smart Net Temsilcisi20 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön