D-Smart Net Nakil İşlemi Gerçekleşmedi!

Muzaffer K. |

27.10.2013 tarihinde adres değişikliği sebebiyle nakil talebinde bulundum. 20 gün sonunda bu geçen sürenin boşuna olduğu deneyimli ve konusuna hakim!? D-Smart Net müşteri temsilcileri tarafından söylendi ve fibere geçiş işlemi yapıldı. Çünkü taşındığım adreste ADSL altyapısı yokmuş.

Gün itibariyle nakil talebimden bu yana 1 ay geçti ve hala işlem gerçekleşmedi. Bu mağduriyetimin kaynağının altyapı sağlayan firma, yani Türk Telekom, olarak gösterilmesini de kabul etmiyorum. Müşteri memnuniyetinin şirket politikalarının en alt sıralarında olması acınası bir durum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Kasım
  08:56

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 29/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 27 Kasım
  15:47

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.