D-Smart Net Nakil İşimi Yokuşa Sürüyor!

Yücel D. |

Nakil için D-Smartı Net'i aradığımda Türk Telekom'u aramam gerektiğini altyapı sorununu çözdüğümde bağlantıyı halledeceklerini söylediler ama Telekom 1,5 ay olmasına rağmen bağlantıyı sağlayamadı.

Bu konuyla da ilgili şikayetlerimi yazdım ama madalyonun diğer yanı şu D-Smart Net ile mukavelem olduğu için kullanamadığım internete aylık para ödüyorum. D-Smart Net yetkilileri altyapı yetersizliği ile ilgili sıkıntıları belirten Türk Telekom'dan alacağım bir belgeyi fakslamamı bunun için de Beylikdüzü'deki müdürlüğe gitmem gerektiği belirtildi.

Yani gitmem istenen yer bulunduğu yere 65-70 km imiş. D-Smart Net yetkilileri istese bu belgeyi kendisi alamaz mı? Yoksa haksız kazanca devam mı?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  11:35

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 14/10/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 14 Ekim
  09:59

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.