21 Ekim 2016

D-Smart Net Müşteriye Saygısızlık Yapıyor.

D-Smart abonesi olarak nakil istedim.
1- Nakil verilerim 4. yarım saatlik konuşmama rağmen halen sisteme işlenmemiş görünüyor.
2- İnternet kurulumu için yaklaşık 15 gün geçmesine rağmen halen dönüş yapılmadı.
3- İnternet aktif olmadıkça faturaya yansımaz demelerine rağmen fatura aynı geldi ve üstelik eğer zamanında ödemezsem 20 TL ekleyecekleri yazıldı.
4- İnternet sorununu Türk Telekom'a atarak sanki hizmeti kendi vermiyorlarmış gibi konuşuyorlar. Oysaki hizmeti sizden satın aldığıma göre bu size ait de bir sorundur.
5- D-Smart'ı taahhüt olmasa bugün kapatırım.
6- Müşteri hizmetleri nazik ama aynı sorun ısrarla devam ediyor... Ve kibarca sanki hiç aramamış gibi konu başa dönüyor. Fatura ile ilgili mesaj bilgisi ise anında cebinizde.
Saygısız ve iletişimsiz bir firma.

Mesut 400 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 31.10.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi21 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön