D-Smart Net Müşterilerinin Telefon ve Kullanıcı Bilgilerini Paylaşıyor!

Arif A. |

Ben bir bilgisayar bayisiyim. Daha önceleri smile adsl satışı yapıyordum. Son günlerde beni çeşit çeşit firmalar aramaya başladı. Yok Hattuşa Termal Otel yok, bilmem ne kazandınız sonra işin arkadasını araştırdım. Ne kadar smile adsl açtığım abonem varsa hepsini aynı şekilde aramışlar.

Benim cep telefonum üzerine kayıtlı 3 tane smile adsl abonesi var. Hattuşa Otelden arıyorlar F** bey ile görüşebilir miyim, diyorlar. Bu telefon benim adım A** diyorum, kapatıp tekrar arayıp A** bey diyorlar. Sonradan jeton düştü bende benim cebim üzerinden 3 kişi smile adsl açılmıştı F** A**ve A** isimlerinde demek ki smile adsl Hattuşa Otele kayıt bilgilerimizi sattı. Helal sana D-Smart Net!

Etiketler :

Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Temmuz
  20:51

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 30/07/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 29 Temmuz
  15:02

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.