22 Temmuz 2013

D-Smart Net Müşterilerinin Telefon ve Kullanıcı Bilgilerini Paylaşıyor!

Ben bir bilgisayar bayisiyim. Daha önceleri smile adsl satışı yapıyordum. Son günlerde beni çeşit çeşit firmalar aramaya başladı. Yok Hattuşa Termal Otel yok, bilmem ne kazandınız sonra işin arkadasını araştırdım. Ne kadar smile adsl açtığım abonem varsa hepsini aynı şekilde aramışlar.

Benim cep telefonum üzerine kayıtlı 3 tane smile adsl abonesi var. Hattuşa Otelden arıyorlar F** bey ile görüşebilir miyim, diyorlar. Bu telefon benim adım A** diyorum, kapatıp tekrar arayıp A** bey diyorlar. Sonradan jeton düştü bende benim cebim üzerinden 3 kişi smile adsl açılmıştı F** A**ve A** isimlerinde demek ki smile adsl Hattuşa Otele kayıt bilgilerimizi sattı. Helal sana D-Smart Net!

Arif 81 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 30/07/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön