D-Smart Net Müşteri Temsilcisine Ulaşamıyorum!

Nurcan E. |

Bir aydır D-Smart Net'in internet hizmetini kullanamıyorum. Yetkili müşteri temsilcisi ile görüşmek imkansız. Telefona yanıt veren temsilci hep yetkiliye bağlıyor ama nasıl yetkiliyse her defasında 40 dk beklememe rağmen bağlanamıyorum bir türlü.

Yalın internete geçtim ancak hala internetim aktif olmadı. Sadece bilgi almak için aradım. Telefonu açanlar yetkisiz ise yetkiler nerede? Bir kere de kimseye bağlanmadan problem çözülemeyecek mi? Devlet dairesindeki gibi oradan oraya oradan oraya bağlanıp duruyoruz. Bağlanan da cevap verse bari.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurcan E.
  06 Ekim
  16:39

  Tarafıma dönülüyor ama problem çözülmüyor. durumu sadece not alıyorsunuz ama işlem yapmıyorsunuz. Benim yapacağım bişey olmadığını söylüyorsunuz ama benden başka kimse bişey yapmak için uğraşmıyor. Nasıl olacak bu iş?

 • 28 Eylül
  15:39

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 28/09/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.