17 Ekim 2016

D-Smart Net Müşteri Temsilcisine Bağlanmak Bir Mucize!

Son 40 dakikadır telefon açık ve müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Telefonun kasıtlı açılmadığı kanaatindeyim. İnternetim çalışmıyor. Muhatap bulamıyorum. Bu kadar sorumsuzluk artık canıma tak etti. Lanet olsun D-Smart'a üye olduğum güne!

Serhat 49 Okunma

Cevaplar

  • Serhat17 Ekim 2016

    Şikayetçi olduğum konu internetimi kaç GB kullandığım değil. Onu online işlemler menüsünden ben de görebiliyorum. İnternetimin çalışmadığı bir durumda müşteri temsilcisini arayıp 1 saat boyunca telefonda bekletilmek esas problem. 1 saat boyunca şarkı dinetiliyor ve müşteri temsilcisinin başka biri ile ilgilendiği söyleniyor. Bu kesinlikle gerçek dışı olarak düşünüyorum ya da başka bir düşünce de şu, o kadar sorunlu bir internet firması ile sözleşmem var ki aynı anda binlerce insan orayı arıyor ve ondan sıra bana gelmiyor.

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Fiber ADSL 24Mb e kadar(FTTH) - limitsiz(AKN 35GB) tarifeden yararlanmaktasınız. Gerekli kontroller sağlandığında 44,777 GB üzeri kota kullanımı yapıldığı tespit edilmiştir. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince bulunulan ayda yararlanmış olduğunuz tarife için 35 GB AKN’ nin aşılması durumunda kullanım hızınız en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak olup dönem sonunda normal hızına dönecektir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön