01 Şubat 2016

D-Smart Net Müşteri Temsilcilerinin Üslubu.

D-Smart Net'den ADSL hizmeti alıyorum. Son birkaç gündür cihazlarımı kapatıp açtıktan sonra, ya da ağı unut dediğimde wifi'a parola hatası nedeniyle bağlanamama sorunu yaşıyorum. Modem altında yazan giriş bilgileri hatalı olduğundan modem arayüzüne girip şifremi kendim değiştiremediğim için müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldım.

E***hanımla yaptığım son görüşmem de kendisi bana yardımcı olamamakla kalmadı, diğer her ağa sorunsuz bağlanan laptopumun arızalı olduğunu sorunun modemden kaynaklanmadığını söyledi. Konuşmanın tamamında ses tonu bağırır hatta azarlar nitelikteydi. Kontratım dolduğu an firmayla ilişkimi keseceğim.

Erdem 38 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15/02/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön