D-Smart Net Müşteri Temsilcilerine Ulaşmak İmkansız!

Ömer K. |

Eğer D-Smart Net'i seçtiyseniz yetkili birine ulaşmanız ve meramımızı iletmeniz imkansız gibi bir şey. Müşteri hizmetleri hattında yaklaşık 8 dakika bekledim cevap veren bir Allah'ın kulu çıkmadı. İnternet bağlantım aşırı yavaş buradan şikayetimi belirteyim Sikayetvar.com'dan şikayetime cevap daha hızlı gerçekleşiyor!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer K.
  06 Kasım
  12:30

  Verilen detaylı bilgi 48 saat daha bekleyin oldu. Sorunum aynı şekilde devam ediyor bu kuruma da temsilcilerine de zerre kadar güvenim kalmadı kontratım biter bitmez kurtulacağım

 • 06 Kasım
  10:49

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 05/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Ömer K.
  04 Kasım
  11:08

  müşteri hizmetlerini bir arayın sabrınızı test edin şeklinde sloganları olmalı. Bağlantım tek kelimeyle facia. sayfalar eksik açılıyor sorununuz giderilecek dediler. iki ay oldu hala bağlantım facia.

 • Ömer K.
  03 Kasım
  21:46

  facia hizmet