09 Nisan 2013

D-Smart Net Müşteri Temsilcileri Arasındaki Tutarsızlıklar!

Hattım kapanmamasına rağmen faturama hat açma kapama bedeli olarak 20 TL yansıttılar. Buna yaptığım yoğun itirazlar sonunda 2 ay Şubat ve Mart 2013 ayında ücretsiz internet kullanım hakkı tanımladılar.

Şubat ayında 4 TL fatura gelirken mart ayında 66 TL fatura geldi. Mart ayı faturası bana geldiğinden itibaren 08. 03. 2013 tarihinden itibaren itiraz etmeme rağmen fatura dediklerine göre sistemsel nedenlerden dolayı iptal edilemedi. Bana sürekli msj atıyorlar arıyorlar borcunuz var diye her seferinde durumu anlatıyorum.

Müşteri temsilcisi biri faturayı ödemek zorunda olduğumu akabinde aradığım başka bir müşt. tem. ödemek zorunda olmadığımı söylüyor ve borcum olmamasına rağmen 2 defa internetim kesildi.

Kurumun yanlış kestiği faturanın iptali sağlanamamasından dolayı 2 defa internetim kesiliyor ve görüştüğüm müşt. tems. hattınızı açtık daha ne yapabiliriz gibi konuşuyorlar. Benim borcum olmadığı halde nasıl olursa internetim kesilir ve üstüne bir lütuf yapmış gibi konuşuluyor.

Müşteri temsilcileri ile ilgili şikayet oluşturuyorum 5 dk sonra arayıp sorduğumda böyle bir talebin olmadığını hatta böyle bir görüşmenin olmadığı iletiliyor. Nasıl oluyor da konuşma kayıtları keyiflerine göre dinleniyor ya da dinlenmiyor acaba...

Metin 40 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi12 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 11/04/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Metin 11 Nisan 2013

  Hattım kapanmamasına rağmen faturama hat açma kapama bedeli olarak 20 TL yansıttılar. Buna yaptığım yoğun itirazlar sonunda 2 ay Şubat ve Mart 2013 ayında ücretsiz internet kullanım hakkı tanımladılar. Şubat ayında 4 LİRA fatura gelirken mart ayında 66 lira fatura geldi. Mart ayı faturası bana geldiğinden itibaren08. 03. 2013 tarihinden itibaren itiraz etmeme rağmen fatura dediklerine göre sistemsel nedenlerden dolayı iptal edilemedi. Bana sürekli msj atıyorlar arıyorlar borcunuz var diye her seferinde durumu anlatıyorum. müş. tem. biri faturayı ödemek zorunda olduğumu akabinde aradığım başka bir müşt. temc. ödemek zorunda olmadığımı söylüyor ve borcum olmamasına rağmen2 defa internetim kesildi.

 • Metin 10 Nisan 2013

  Merhaba, Geri dönüş sağlandı fakat sorunun henüz çözümü konusunda somut adım atılmadı, müşteri temsilcisinden bugün içinde bilgi beklenmektedir.

 • D-Smart Net Temsilcisi10 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 09/04/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön