20 Ekim 2016

D-Smart Net Müşteri Hizmetlerinin Mağdur Etmesi.

6 Ekim 2016 tarihinde arıza kaydı açtım ve 2 haftadır hat değerlerimin düşüklüğü ve internetimde sürekli kopma yaşamam devam etti. En az 10-15 kez D-Smart müşteri hizmetlerini aramama rağmen tarafıma dönüş sağlanmadı. Sorunum hala devam etmeydi. En son konuştuğum müşteri hizmetlerindeki görevli bayan bizim yapacağımız hiçbir şey yok, sizin elektrikçi çağırmanız gerekiyor dedi. Telefonda kendilerinin beni 14 gündür mağdur ettiklerini belirttim. Kendilerinin arıza kaydı açtıklarını ve sorunu çözeceklerini söylediklerini teyit ettirdim ve bu sorunumun 14 gündür devam ettiğini şimdi sizin bizim yapacağımız bir şey yok elektrikçi çağırın diyerek beni 14 gündür oyaladınız. Sorunum hala devam etmekte. 4 senedir müşterinizim, 1 senelik daha üyeliğimi yeniledim ve beni 2 haftadır mağdur edip yapacağımız bir şey yok diyerek hatalıyız diyorsunuz. Sorunumun hemen çözülmesini istiyorum.

Mehmet 99 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Mehmet 27 Ekim 2016

  D-Smart Net sorunumu halletmedi ve ben de üyeliğimi sonlandırdım. Artık trnet üyesiyim ve dsmartnetten kurtulduğum için müşteri hizmetlerinin ilgisizliginden kurtulduğum için mutluluk duyuyorum.

 • Mehmet 24 Ekim 2016

  Sorunum hala devam etmekte artık 3 hafta oldu tarafıma bilgilendirme veya geri dönüş yapılmadı bir iki güne hallolmazsa artık üyeliğimi sonlandirmayi düşünüyorum

 • D-Smart Net Temsilcisi20 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön