D-Smart Net Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak İmkansız!

Julide G. |

D-Smart Net paketimizi geçtiğimiz ay yeniledik. Paket yenilendiğinden bu yana internet bağlantısında sorun yaşamaktayım. Bir çok kez müşteri hizmetlerinizi aramış olmamıza rağmen IVR'dan çıkıp Müşteri temsilcisine ulaşamadım. Harcadığımız zamanı mı düşüneyim yoksa kullanamadığım internet için ödediğim paraya mı yoksa D-Smart Net gibi öncü bir firmanın temsilcisine bağlanıp sorunumun hala devam etmesini mi düşüneyim.

Çok büyük ayıp bu! Bağlantı sorunumun hemen çözülmesini istiyorum! Paketinizi tanıtmak için günlerce aradığınız müşterinize saatlerinizi harcarken satış sonrası hizmetin vasat durumu yetkililerin umurunda değil gibi!

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Julide G.
  04 Aralık
  12:15

  otomatik mail gönderilen müşteri sorunu çözülmeyen berbar bir sistem

 • 06 Kasım
  17:38

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 06/11/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.
  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.