27 Ekim 2015

D-Smart Net Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor!

Evde kullandığım D-Smart internetim sabahtan beri çalışmıyor ve defalarca aramama ve hatta beklememe rağmen tek bir kişiye ulaşamadım. Bir sorun olduğunda ulaşamayacaksak neden müşteri hizmetleriniz var. Sanırım bu ay sözleşmem bitiyor. En iyisi tamamen D-Smart'ı kapattırmak. Böyle bir hizmet anlayışı olamaz. Bütün şikayetler ulaşılamamakla ilgili, neden bir önlem almıyorsunuz? Hizmet şirketi değil misiniz?

Özgür 257 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Teknik birim internet bağlantısındaki probleminizle ilgili arıza kaydınızı almış ve altyapı sağlayıcısı tarafından 30/10/2015 tarihinde bağlantı probleminiz giderilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

  • Özgür 26 Ekim 2015

    Evet sabah 6 da tesadüfen uyanıp, 2 kez aradıktan sonra ulasabildim. Yoksa şimdi arayın gene ulasamazsiniz. 1 saat bekleyin yine sıra gelmez. Başka bir şey için hala arıyorum, yine bekleme. Ilk fırsatta kapattiracagim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön