D-Smart Net Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Yavuz İ. |

3 aydır bağlı bulunan hatta 8 Mbit hızla internet sorunsuz çalışıyordu. Son 2 haftadır hafta sonları internet bağlantısında sorun yaşıyorum. Hafta sonu değişik zamanlarda 4 kez aramama rağmen.

Hiç bir şekilde D-Smart Netçağrı merkezine ulaşamadım. İnternet bağlantı hızım hiç bir talebim olmamasına karşın 2 mbit'e düşürüldü. İnternet üzerinden mail attım telefon ile döndüler. Hattın kalitesinin bozuk olduğu mazeretini sundular. Tekrar aramama rağmen hiç bir muhatap bulamadım.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yavuz İ.
  17 Kasım
  17:55

  Sorunum çözülemedi.Mesai saatlerinde evde olmadığım zamanlarda arandım.Müşteri temsilcisine halen hiç bir şekilde haftasonları ulaşılamıyor.Ulaşsanız bile teknik servise aktarıyorlar bağlan bağlanabilirsen.

 • 13 Kasım
  16:10

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 13/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 08 Kasım
  13:43

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.