D-Smart Net Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Yasin P. |

4 seneyi geçmiştir kullanalı ve hala kullanmaya devam ediyorum belli başlı aksaklıkları oluyordu önceleri ama çözülebiliyordu. En son evimi taşıdığımdan dolayı nakil aldırmak istediğimde 10 kere rahat arayıp ulaşmaya çalıştım neyseki saatlerce süren beklemelerin ardından D-Smart müşteri hizmetlerine bağlandım ama nakil olamaz dediler ve yanlış bilgi verdiler. Kapatayım dedim başka bir müşteri temsilcisiyle konuştum nakil hallederiz dedi halletti ama şimdide 10 mbit olan hızım 2'ye gelemiyor ve 3 gündür yine saatlerce aramama rağmen toplam 4 saat beklemişimdir ulaşamadım. Mailde attım ne ilgili var ne temsilci müşteri memnuniyeti sıfır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  14:19

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 12/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 08 Kasım
  12:41

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.