D-Smart Net Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Yalçın V. |

Takriben 3 hafta önce x firmanın internet altyapısını kullanıyordum. Sonra D-Smart Net'e geçmeye karar verdim ( vermez olaydım ) Bu geçiş esnasında belki 5-10 kez arandığım ilgili firma tarafından, taki sözleşmeyi imzalayıp resmen D-Smart'lı olana kadar.

D-Smartlı olduktan sonra mübala yapmıyorum, en az 10-15 kez aradım .Her seferinde min 5 dk ila max 30 dk telefonda bekletildim. Online işlemler ile alakalı bir soru soracağım kimseye ulaşabildiğim yok. 29 haziran itibari ile bağlantı hızım 1mgbt e düşmüş fatura da gelmedi henüz. Ama bu sorunu bile sorabilecek muhatap yok .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  09:58

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 08/07/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Yalçın V.
  02 Temmuz
  20:18

  saat 15 sularında tenezzül edip aradılar fakat,, farklı birimlere aktarmışlar onlar arayacaklarmış hala beklemedeyim

 • 02 Temmuz
  15:32

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.