D-Smart Net Müşteri Hizmetleri Yetersiz Ve Başarısız!

Elif A. |

04. 11. 2013 tarihinde başvurduğum D-Smart Net internet, gerek abone noktanız, gerek donanımlı olmayan müşteri hizmetleriniz tarafından hala bağlanmamış bulunmaktadır (yasal sürecinizin 7 iş günü olduğunu biliyorum ve abone noktanız 1 gün diye bilgilendirdi).

Türk Telekom eve geldi 2 saat sonra aktif olur dedi. Bugün 14:03'te müşteri hizmetlerinizi aradım ve 27 dk telefonda bekletildim ve bağlanamadım bile. Acaba insanların bir internet bağlamayı becerememenizi sorgulamak için tüm işlerini bırakıp saatlerini size harcaması gerektiğini mi düşünüyorsunuz.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Erişim Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  16:38

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 19/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 18 Kasım
  09:50

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.