D-Smart Net Müşteri Hizmetleri Sorun Çözemiyor

Fatih İ. |

İnternet bağlantımda sorun olduğu için çağrı merkezini aradım. Bir takım işlemler yaptık, en son eternet kablosu ile modemi laptopa direk bağladık. Birkaç işlem yaptık. Bilgisayarımda sorun olduğunu söylediler. Diğer laptopda denedim internet bağlantısı onda da yok. Telefonumdan da giremiyorum internete. Tekrar arayıp bunları söylediğimde aynı şeyleri söylediler. Evimdeki 2 laptopun ve telefonun aynı anda bozuk olamayacağını ilettim.

Tekrar aradım sonra, bu sefer farklı bir şeyler söylediler. (konu ile alakasız) müşteri temsilcisine bu durumu anlatırken MUTE tuşu ile mikrofon kapatıldı ve bir süre sonra görüşme müşteri temsilcisi tarafından telefon kapatıldı. Tekrar aradığımda da ualaşamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  14:12

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 11/02/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 11 Şubat
  12:42

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Fatih İ.
  10 Şubat
  13:26

  D Smart Net\' in umrunda değil.