D-Smart Net Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme!

Zekeriya C. |

TTTNET abonesiyken TTNET ile olan sözleşmemin bitimine 2 ay kala D-Smart alt bayi tarafından arandım 8 gbit internet bedelinin 49 TL olduğu modemin ücretsiz olup yanında verildiği ve TTNET ile sözleşmemi bitirip D-Smarta geçtiğimde TTNET'e olan kampanyalı olan hizmet bedeli 142 TL'nin tarafıma ödeneceği söylenmiştir.

Bende bu şartları uygun görüp sözleşme imzaladım.sonrasında TTNET'e gidip 142 TL ödeyip ödenmiş faturanın ayrıntısını D-Smart'a faks çektim. Bir kaç gün sonra D-Smart müşteri hizmetlerini aradığımda modemin ücretli olduğu 24 ay 2 TL olarak faturaya yansıtılacağı ve TTNET'e ödemiş olduğum 142 TL'nin tarafıma ödenmeyeceği gerekçesi ise almış olduğum paketin geri ödemeyi kapsamamasıymış.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zekeriya C.
  16 Şubat
  01:47

  hiç bir zaman geri donus yapmazsınız sızın işiniz müşterı memnunıyetı degıl müşterıyı 24 ay kendınıze sözleşmeyle bağlayın gerısı önemlı degıl sızın için sadece 4 sefer bana ınternetı pazarlayan bayının iletişim bilgileri için aradaım yok sıstem yavaş yok efendım suanda bakamıyorum daha sonra tekrar arayın vs. vs.

 • Zekeriya C.
  16 Şubat
  01:43

  d-smartın hıc bır seyınden memnun degılım

 • 09 Ocak
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.