D-Smart Net Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme!

Hediye T. |

D-Smart Net sabahtan beri tam bir saat telefonda bekletiyor. Alt tarafı internet paketleri hakkında bilgi almak istiyorum bağlandığım her nokta bir başkasına aktarıyor ve her aktarmada tam 20 dakika bekletiliyorum. Çok ilgisiz davranıyorsunuz yeni müşterilerinize hiç yakıştıramadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hediye T.
  19 Ağustos
  12:13

  Benim bu mağduriyetimin hesabını kim verecek üyeliğimi iptal edin zaten herhangi bir sözleşme imzalamadım daha . Bir daha d-smartın adını bile duymak istemiyorum çok kötü bir referans kazandınız.

 • Hediye T.
  19 Ağustos
  12:11

  Geçen hafta dsmart müşteri hizmetlerini arayarak internet aboneliği talebinde bulundum tüm işlemlerimi yaptırdıktan sonra 17/08/2013 cumartesi günü yalın internet bağlantım yapıldı gelen görevli kişi öğleden sonra internetimin açılacağını ve kullanabileceğimi söyledi ogün internetim hiç birşekilde açılmadı ve kullanamadım ertesi gün internetim yine kullanıma açık değildi müşteri hizmetlerini aradım (08502660266) bana modemimin markasını sordular tplink olduğunu söylediğimde biz bu modeme destek veremiyoruz lütfen tplink modem üretici firmayı arayın dediler aradım ordaki arkadaşlarda hiçbir şekilde yardımcı olmadı bana modem kilidinizin kırılması gerekmektedir mail adresinizi verin link göndericez o linki bilgisayarınıza kurun modeminizin kilidini kırın sonra dsmartı arayıp destek alın dediler .evimde internet olmadığı için haliyle internet kafeye gitmek zorunda kaldım 2 tl vererek linki flaşıma indirdim eve geldim linki bilgisayarıma indirdim ordaki işlemleri adım adım takip ettim sonunda demesinmi modeminiz linki kabul etmiyor hata veriyor…..
  Çıldırmış bir şekilde müşteri hizmetlerini aradım bana dalga geçer gibi neden modeminizin tplink td olduğunu söylemediniz biz bişey yapamayız eve bir bilgisayarcı çağırın ayarlarını yapsın …bende çaresizce bir bilgisayarcı çağırdım 40tl de ona servis ücreti ödedim ….bu 2 günlük süreçte müşteri hizmetlerinde hatta saatlerce bekletildiğimi ve işleyen telefon faturamı ve harcadığım 2 günlük zamanımı yaşadığım stresi yaşadığım bu mağduriyetleri saymakla bitiremiyorum..
  Ben üyelik talebinde bulunduğumda telefondaki arkadaş modemimin modelini sorsaydı ve bağlantı yapmaya gelen vatandaş modemimin uyumlu olmadığını söyleseydi müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar bana daha yapıcı ve yönlendirici davransalardı benim bu kadar psikolojim bozulmazdı .
  Benim bu mağduriyetimin hesabını kim verecek üyeliğimi iptal edin zaten herhangi bir sözleşme imzalamadım daha . Bir daha d-smartın adını bile duymak istemiyorum çok kötü bir referans kazandınız.

 • 16 Ağustos
  15:30

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.08.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.