D-Smart Net Müşteri Hizmetleri!

Ertuğrul Y. |

Bugün beni 0553 419******* falan lı bir numara aradı, Türk Telekom'dan arıyoruz dedi, buyurun dedim. İsmini hatırlayamadığım müşteri temsilcisi faturanız fazla geliyor kampanyamız var ister misiniz dedi tamam dedim.

İşte aylık bu kadar ücret modem tam diyecektim modem var bende dedi artı birde D-Smart cihazı göndereceğiz. İstemediğimi belirttim şimdi bu adam beni gerçekten Türk Telekom dan mı aradı yoksa TTNET adını kullanarak müşterilere yanlış beyanda mı bulunuyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  13:53

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 13/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 13 Kasım
  12:14

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.